Menu
Your Cart

Hakkımızda

Kürşat Burak Çağıl

Yazar, 5 Mayıs 1974’te İstanbul’da doğdu. Özel Dost Lisesi Edebiyat Bölümü’nden mezun olduktan sonra yüksek öğrenimi için 1992 yılında Rusya-Moskova’nın önde gelen MİFİ Üniversitesi Yüksek Bilgisayar Mühendisliği Bölümüne kayıt oldu. Böylelikle Rusya Fedarasyonuna giden ilk Türk öğrencilerinden oldu. Gene ilk olan Dağ Evi adlı eserini bu dönemde yazmaya başladı. Bir yıllık Rusça eğitiminden sonra K.K.T. C.’deki Southeastern University’e geçiş yaptı. Üniversite hayatı boyunca profesyonel olarak müzisyenlik yaptı. (100’e yakın beste ve bir demo müzik albümü) 1997 yılında International American University’nin IBA (Uluslararası İngilizce İşletme Fakultesi) bölümünden mezun olup ülkesine geri döndü. 1999 yılında franchise sistemi ile işletilen bir işletmeyi satın aldı ve ticaret hayatına başladı. Ticaret hayatı devam ederken bu arada Beylerbeyi Müzik Okulu’na girip Opera-Şan ve Keman eğitimi aldı. Mesam üyesi olarak da ismini ve bestelerini tescilledi. Aynı yıllar Uzakdoğu yakın savunma sanatı olan Aikido ile tanıştı ve lisanslı olarak devam etti. Türkiye’nin önde gelen ajanslarında kast oyunculuğu yaptı.

2005 yılında var olan işletmelerini devredip ÇAĞIL MEDYA GRUBU’nu kurdu. Grubun bünyesinde yayınevi, yapım ve ajans bulunmaktadır. Üçüncü eseri olan bu romanı uzun yıllar araştırmalarının bir kurgusu olarak 10 aylık bir dönemde bitirdi. Halen İstanbul’da yaşamaktadır.

Sitemizden en iyi şekilde yararlanabilmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için ana sayfaya gidebilirsiniz.